Večer talentov v Trebišove

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, organizuje podujatie s názvom Večer talentov v Trebišove 29. novembra so začiatkom o 14:30 hodine v MsKS Trebišov.

Hľadáme talentovaných ľudí z okolia Trebišova. Do talentovej súťaže sa môže zapojiť hocikto s talentom ako spev, tanec, hra na hudobnom nástroji alebo kompletná kapela. Podmienkou je vek od 6 rokov a zaslanie nahrávky či videozáznamu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. do 31.10.2020. Na základe nahrávok, videí prebehne výberové kolo. Postupujúci vystúpia na podujatí Večer talentov v Trebišove a ohodnotí ich odborná porota.

„Nie je nič, čo by sa človek nemohol naučiť a nie je talent, ktorý by nemohol získať a rozvinúť do umenia. Preto považujeme za dôležité vyhľadávať talenty a poskytnúť im možnosť ukázať čo sa v nich skrýva," povedala Beáta Kereštanová, riaditeľka trebišovského múzea.

Organizátorom podujatia je kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove.

Kontaktná osoba:

Kvetoslava Porhinčáková