Denný tábor Kaštieľkovo

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, organizuje denný detský tábor s názvom Kaštieľkovo v termíne 6. – 10. júl 2020. Zúčastniť sa ho môžu deti vo veku od 6 do 12 rokov.

Denný tábor ponúka netradičné prostredie v historickom kaštieli a areáli s množstvom aktivít. Programom počas tábora bude napríklad: hľadanie pokladu v jazdiarni a v areáli, dobýjanie hradu Parič, výroba vlastnej vlajky či korunovácia za hradných škriatkov a množstvo iných. Tábor bude v čase od 08:00 do 15:30 hodiny. Počas dňa deti dostanú obed a občerstvenie. Cena týždenného tábora je 60€ pre jedno dieťa. V cene je zahrnuté aj poistenie.

„Mnohé deti si leto bez tábora či rôznych zaujímavých aktivít už ani nevedia predstaviť, nechceli sme ich sklamať. Situácia s pandémiou sa stabilizovala a došlo tiež k uvoľňovaniu opatrení, na základe ktorých sa môže Kaštieľkovo realizovať. Okrem neho sme v rámci kultúrnych organizácií Košického samosprávneho kraja pripravili vo vyše 30 táborov, a to v desiatich zariadeniach," informoval košický župan Rastislav Trnka.

„Po prvý krát ponúkame detský tábor pre deti a veľmi nás teší táto myšlienka, ktorou nás oslovil Košický samosprávny kraj. Po období zavretých škôl, cítime potrebu ponúknuť rodičom aj takýto typ služieb. Pre deti máme pripravený krásny pestrý program s historickou, ľudovou a astronomickou tematikou," povedala Beáta Kereštanová, riaditeľka trebišovského múzea.

Organizátorom podujatia je Košický samosprávny kraj a Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove.

Kontaktná osoba:

Kvetoslava Porhinčáková
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tel.: 0910 873 023

 

plagat kastielkovo

 

Kto je Online

Práve tu je 141 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Rýchly kontakt

Múzeum v Trebišove
M. R. Štefánika 257/65
075 01 Trebišov
Tel: +421 56 672 2234, 0905 212 621
Email: muzeumlektorky [@] gmail.com